Česky english
INDIVIDUÁLNÍ
PLAVECKÉ LEKCE
Vyberte si , co vám vyhovuje!
+420 602 665 554
Hlavní město Praha

Plavání - plavecká škola , bazén Strahov


Další plavecké analýzy pro pokročilé plavce

Ramp test frekvence plavání: optimalizujte frekvenci záběrů a délku plaveckého kroku

Zlepšete efektivitu Vaší plavecké techniky kraul a rozpoznejte, jaká je pro Vás ideální frekvence záběrů a délka plaveckého kroku. Zjištění frekvence záběrů pomocí Ramp testu Vám pomůže najít optimální tempo pro trénink a pro závod tak, abyste dokázali plavat rychleji a přitom efektivněji.

Popis testu:

Frekvence záběrů, měřená pomocí Ramp testu, zahrnuje osm až deset sérií plavání na 50 m kraul s krátkými intervaly na odpočinek. Každých 50 m se pomocí [Wetronomu] řídí a zvyšuje frekvence záběrů.

Ramp test se zahajuje na frekvenci přibližně o 10 záběrů/min nižší, nežli je plavcovo střední tempo, každých 50 m se zvyšuje o 3 záběry/min a zakončuje se na frekvenci o 15 – 25 záběrů/min vyšší, nežli je plavcovo střední tempo s cílem otestovat celé spektrum frekvence záběrů plavce.

Časová náročnost: 1 h

Cena: 2.000,- Kč

[Objednávka]

CSS fyziologický test: trénujte pro závod

Využívejte celý svůj potenciál a specializujte se na správnou plaveckou disciplínu. Zjistěte Vaše předpoklady pro sprint, střední nebo dlouhé tratě. Nechte si stanovit odpovídající intenzitu plavání na úrovni anaerobního prahu, která Vám umožní zvyšovat rychlost.

Popis testu:

Fyziologický test CSS je neinvazivní alternativní metoda k odběru krve a vyšetření svalové biopsie. Test zahrnuje plavání 400 m kraul a 200 m kraul na čas. Obě dvě vzdálenosti se plavou na maximální výkon s 15 min intervalem aktivního odpočinku, vyplněným volným plaváním. Na základě získaných výsledků vypočítáme Index únavy, který znázorňuje Vaše dispozice pro rychlostní, středotraťařské či vytrvalostní disciplíny. Pomocí dalšího vzorce vypočítáme Váš rychlostní anaerobní práh a určíme rychlost na 100 m, jakou byste měl plavat intervalový trénink pro rozvoj rychlosti pro závodění.

Časová náročnost: 1 h

Cena: 2.000,- Kč

[Objednávka]
Poznámka:
Všechny výše jmenované testy a analýzy jsou vyvinuty Swim Smooth a poskytuje je licencovaná Swim Smooth trenérka Gabriela Minaříková.

Výživové poradenství: podpořte plavecký výkon správnou výživou

Naučte se jak se správně stravovat. Poradíme Vám v oblasti redukce hmotnost i tvorby svalové hmoty. Pomůžeme Vám zvolit správnou dietu pro předzávodní objemové období, závodní intenzivní období i pozávodní regenerační období. Naučíme Vás využívat super-kompenzaci bohatou na karbohydráty.

Popis poradenství:

cíleně vedený rozhovor, individuální vyhodnocení stravovacích návyků, vypracování individuálního stravovacího plánu s ohledem na obecná pravidla při daném sportovním zaměření, on-line vedení

Časová náročnost: 1 h

Cena: 800,- Kč

[Objednávka]
Poznámka:
Výživové poradenství poskytujeme ve spolupráci se smluvním odborníkem na výživu.


DÁRKOVÉ POUKÁZKY
dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým poukázku na plavecké lekce jako netradiční dárek!

V listopadu a prosinci nabízíme na poukázky na 10 lekcí vánoční slevu 14%
Platí pouze při objednávce a platbě do 14. 12. 2014

www.swimsmooth.com Platební terminál www.benefity.cz
NAPSALI O NÁS
článek v Marianne

Marianne, červenec 2012


© 2010 Individuální plavecké lekce - všechna práva vyhrazena. Kopírování grafiky textu a obrázku z těchto stránek je zakázáno!
Grafika: www.sikovna-graficka.cz Kodérské práce: www.idealniweb.cz

Gabriela Minaříková, IE: 6889 3973, se sídlem Plzeňská 211, Praha 5, Česká republika