Česky english
INDIVIDUÁLNÍ
PLAVECKÉ LEKCE
Vyberte si , co vám vyhovuje!
+420 602 665 554
Hlavní město Praha

Plavání - plavecká škola , bazén Strahov


O nás

Mgr. Gabriela Minaříková, RN

Hlavní trenérka

Sport vždy byl a je mým koníčkem. Sportem a nejvíce plaváním relaxuji mysl i tělo a dobíjím energii. Voda pro mě znamená očistu, probouzí ve mně radost, rozpoznávám její vůni a hebkost. Ve vodě nejen plavu, ale i hraji vodní pólo, šnorchluji, potápím se, věnuji se kanoistice, jachtingu, windsurfingu a vodnímu lyžování.

Povolání:

Jsem trenérka plavání, instruktorka běhu na lyžích, lektorka zdravotnické angličtiny a registrovaná zdravotní sestra v České republice a ve Velké Británii.

Kvalifikace:

Dokončila jsem magisterské studium na FTVS se zaměřením na trenérství plaveckých sportů a zdravotní plavání. Jsem trenérka plavání I. třídy a instruktorka zdravotního plavání I. třídy. Vlastním certifikát vodního záchranáře.

Zúčastnila jsem se mezinárodního Swim Smooth kurzu pro trenéry plavání, který se konal se v Loughborough University v UK. Jsem členkou celosvětového týmu trenérů, kteří při tréninku aplikují australskou inovativní. Swim Smooth filozofii a metodologii výuky a tréninku bazénového plavání a plavání na otevřené vodě.

V sídle výukového a tréninkového centra Swim Smooth v Perthu, v Austrálii jsem se jako první a jediný zástupce ČR zúčastnila akreditačního kurzu úzce vybraného týmu trenérů a získala oficiální licenci "Swim Smooth Coach". Jsem licencovaná trenérka Swim Smooth s povolením provozovat Swim Smooth plavecké centrum v ČR.

Vystudovala jsem SZŠ se specializací všeobecná zdravotní sestra. Jsem registrovaná zdravotní sestra v České republice a ve Velké Británii.

Studovala jsem angličtinu v Cambridge centru pro vzdělávání dospělých v USA. Vlastním certifikát mezinárodní akademické zkoušky angličtiny IELTS.

Závodní úspěchy:

3. místo na Mistrovství ČR v disciplíně 50 m Motýlek, 50 m Volný způsob a 800 m Volný způsob a 1. místo ve štafetě 4 x 100 m VZ.

Zahraniční zkušenosti:

Působila jsem jako soukromá trenérka plavání v Saudské Arábii, jako zdravotní sestra ve Velké Británii a jako pečovatelka v USA.

Motto:

"Dělejme vše nejlépe, jak umíme.", "Vše dokážeme, když chceme." Při práci s klientem využívám také svých zkušeností z lektorské i zdravotnické činnosti v souladu se starořeckým heslem "Ve zdravém těle, zdravý duch". Mou snahou je, aby klienti přistupovali ke sportu s nadšením, posilovali svoji mysl a zdraví.


Lenka

Asistentka trenérky

Velkou a zajímavou částí mého života je plavání. Začala jsem v 7 letech a z koníčka pro radost se z plavání stal smysl mého života po dobu více jak 17 ti let. Díky plavání jsem se naučila trpělivosti, píli, vytrvalosti a dalších pro život dobrých vlastností. Vedle toho jsem zažila parádní zážitky, které s sebou přináší vrcholový sport. Mé vlastní zkušenosti ze sportovní kariéry mi hodně pomáhají při přípravě tréninků jak pro děti tak dospělé, kde se snažím, aby tréninky mé svěřence bavili a současně si z tréninků odnášeli dobrý pocit uspokojení nad zvládnutou lekcí, a tomu že jsou svému snu o krok blíž.

Kvalifikace:

Absolvovala jsem kurz trenéra III. Třídy na FTVS. Od roku 2011 se vedle své vlastní přípravy věnuji trénování dětí a dospělých. Mám 17 ti letou zkušenost, kdy jsem se přes juniorskou a seniorskou reprezentaci účastnila několika Mistrovství Evropy, Mistrovství světa a Světové univerziády. Současně jsem českou rekordmankou na 100m motýl a členkou VSC (Vysokoškolské sportovní centrum).

Motto:

Co tě nezabije to tě posílí!


Martina

Asistentka trenérky

Plavání je můj život, moje vášeň a můj celoživotní vyzyvatel. Plavu zhruba již 14 let a zatím to je prostě úžas. Zažila jsem si mnoho trenérských metod, mnoho závodu a pořád se snažím vypilovávat, co se dá. Vyrůstala jsem v malém plaveckém klubu, potom jsem se přestěhovala do Prahy za lepším, ale stejně to nejlepší co mne a mé plavání mohlo potkat, byl odjezd do Ameriky a nástup na Univerzitu v Tennessee, kde jsem získala vědomosti pro život.

Kromě mého závodění na nejvyšším možném stupni, jsem zároveň byla trenérem plavání. Trénovala jsem plavce kategorie master v oddíle GKMS - mnozí z nich závodili na světových a národních šampionátech, nebo byly amatérští triatlonisté. K tomu jsem vedla plavání pro nejmenší, nebo jsem poskytovala soukromé lekce pro zájemce o zlepšení techniky plavání.

Kvalifikace:

Účastnice Olympijských her v Londýně 2012, držitelka českého národního rekordu na 100m prsa, medailistka mistrovství České republiky, finalistka Evropského šampionátu 2011 a 2012, trojnásobná účastnice světových univerzitních her, čtyři krát vyznamenaná plavkyně cenou All-American & All-Academic, SEC (Americká jihovýchodní konference) držitelka rekordu na štafetu 4x100m polohově, medailistka SEC šampionátu, VBLS (Virginia Beach Lifeguarding Services) licencovaný plavčík.

Motto:

Nic není nemožné, jediné co potřebuješ je mít vizi a rozhodnost.


Michaela

Asistentka trenérky

Plavání se věnuji od svých 4 let. Po 16 letech jsem ze zdravotních důvodů ukončila svoji závodní kariéru. Od té doby se naplno věnuji trenérství a studiu.

Jsem několikanásobná juniorská držitelka Českých rekordů v disciplínách volný způsob, několikanásobná juniorská mistryně ČR. Účastnice dvou juniorských mistroství Evropy, Olympijských her mládeže, mezinárodních utkání v plavání a MS vodních záchranářů.

Kvalifikace:

Jsem studentkou posledního ročníku magisterského studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy se specializací na sportovní plavání. Kde jsem si zároveň rozšířila vzdělání v oblasti zdravotního plavání, plavání osob se zdravotním postižením a plavání dětí. Od roku 2009 se věnuji trénování dětí a dospělých.

Motto:

Užívej dne.


Petr

Asistent trenérky

Od mládí je sport mojí hlavní náplní, koníčkem i zaměstnáním. Mým sportem byl vždy lední hokej, ale plavání je již od raného dětství mým velmi oblíbeným doplňkovým sportem, který mě vždy dokázal dokonale připravit na hokejovou sezónu a to jak po stránce fyzické kondice, tak po stránce regenerační. Na vysoké škole jsem se seznámil se všemi plaveckými způsoby a pod dohledem odborníků v tomto oboru dotáhl své plavecké vědomosti a dovednosti na velmi dobrou úroveň.

Kvalifikace:

Momentálně jsem ukončil bakalářské studium na FTVS v oboru tělesná výchova a sport se zaměřením na trenérství. Na fakultě jsem splnil veškeré předměty plavání a absolvoval kurz vodního záchranáře. Znalosti v tomto oboru jsem již uplatnil jako učitel v plavecké škole či jako vodní záchranář. Mimo jiné se věnuji trenérské činnosti těch nejmenších hokejových nadějí.

Motto:

Nikdy se nevzdávej


DÁRKOVÉ POUKÁZKY
dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým poukázku na plavecké lekce jako netradiční dárek!

V listopadu a prosinci nabízíme na poukázky na 10 lekcí vánoční slevu 14%
Platí pouze při objednávce a platbě do 14. 12. 2014

www.swimsmooth.com Platební terminál www.benefity.cz
NAPSALI O NÁS
článek v Marianne

Marianne, červenec 2012


© 2010 Individuální plavecké lekce - všechna práva vyhrazena. Kopírování grafiky textu a obrázku z těchto stránek je zakázáno!
Grafika: www.sikovna-graficka.cz Kodérské práce: www.idealniweb.cz

Gabriela Minaříková, IE: 6889 3973, se sídlem Plzeňská 211, Praha 5, Česká republika