Česky english
INDIVIDUÁLNÍ
PLAVECKÉ LEKCE
Vyberte si , co vám vyhovuje!
+420 602 665 554
Hlavní město Praha

Plavání - plavecká škola , bazén Strahov


Plavecké programy

REVISE

Program REVISE je výukový plavecký program, který je určen pro klienty, kteří mají za svůj hlavní cíl zlepšit stávající techniku plaveckého způsobu nebo se naučit novému plaveckému způsobu. Lekce jsou zaměřeny na výuku, jejímž hlavním motivem jsou technická cvičení. Důraz je zejména kladen na efektivitu plaveckého pohybu. Po zvládnutí jednoho, lépe však všech čtyř plaveckých způsobů, motýlek, znak, prsa, kraul, je možno pokračovat v následujícím programu RESHAPE.

Písemná ukázka lekce [REVISE]
Vyberte si [cenový program]
[objednat]

RESHAPE

Program RESHAPE je kondiční plavecký program, který je určen pro klienty, kteří chtějí především zlepšit svoji aktuální tělesnou kondici, zlepšit práci srdce, navýšit kapacitu plic a tukovou hmotu zaměnit na svalovou. Lekce jsou zaměřeny kondičně a hlavním motivem je práce s intenzitou, střídání aerobní a anaerobní aktivity, včetně využití plaveckých posilovacích pomůcek. Podmínkou k zahájení tohoto programu je schopnost uplavat alespoň 200m jedním plaveckým způsobem bez přerušení a znatelného vyčerpání. V opačném případě je doporučeno nejdříve zahájit program REVISE.

Písemná ukázka lekce [RESHAPE]
Vyberte si [cenový program]
[objednat]

Nyní NOVĚ i jako Program MASTERS v rámci plaveckého oddílu Swim Smooth Czech Republic, o.s.

Od 1. října 2013 nabízíme Program RESHAPE i jako Program MASTERS v rámci nově vzniklého a současně na světě prvního licencovaného plaveckého oddílu SWIM SMOOTH. Program MASTERS je určen bazénovým plavcům a triatlonistům starším 18ti let, jejichž cílem je závodit. Podmínkou účasti je schopnost uplavat 400m K pod 8min a alespoň základní zvládnutí všech dalších plaveckých způsobů – motýlek, znak, prsa. Bližší informace o Programu MASTERS a o Plaveckém oddíle Swim Smooth naleznete zde.

REHAB

Program REHAB je zdravotní plavecký program, který je určen pro klienty se zdravotními potížemi, kteří potřebují šetrným způsobem vyrovnat tělesné disbalance z důvodu kloubního i svalového přetížení anebo oslabení. Tento kompenzační plavecký program je také vhodný pro jedince, kteří chtějí využít plavání jako alternativní sportovní disciplínu, tedy aktivní sportovce a těhotné. Hlavním motivem tohoto programu jsou modifikovaná plavecká cvičení přizpůsobená podle stupně potíží, včetně využití kondičního plavání na podporu tělesné zdatnosti. Nejvyšší důraz je kladen na správné provedení plaveckého pohybu a celkovou úlevu.

Písemná ukázka lekce [REHAB]
Vyberte si [cenový program]
[objednat]


DÁRKOVÉ POUKÁZKY
dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým poukázku na plavecké lekce jako netradiční dárek!

V listopadu a prosinci nabízíme na poukázky na 10 lekcí vánoční slevu 14%
Platí pouze při objednávce a platbě do 14. 12. 2014

www.swimsmooth.com Platební terminál www.benefity.cz
NAPSALI O NÁS
článek v Marianne

Marianne, červenec 2012


© 2010 Individuální plavecké lekce - všechna práva vyhrazena. Kopírování grafiky textu a obrázku z těchto stránek je zakázáno!
Grafika: www.sikovna-graficka.cz Kodérské práce: www.idealniweb.cz

Gabriela Minaříková, IE: 6889 3973, se sídlem Plzeňská 211, Praha 5, Česká republika