Česky english
INDIVIDUÁLNÍ
PLAVECKÉ LEKCE
Vyberte si , co vám vyhovuje!
+420 602 665 554
Hlavní město Praha

Plavání - plavecká škola , bazén Strahov


Mezinárodní dětský plavecký tábor
ve sportovním centru Nymburk

Mezinárodní plavecký tábor je 7 denním letním soustředěním. Sportovní centrum Nymburk poskytuje veškeré sportovní zázemí s vlastním bazénem a vnitřními i venkovními sportovišti. Ve sportovním centru Nymburk se připravují i čeští olympionici. Například současná nejúspěšnější plavkyně Simona Baumrtová, mistryně Evropy na 50 m znak, atletka Zuzana Hejnová, mistryně světa na 400m překážek a mnozí další.

Tábor je určen na rozvoj plaveckých dovedností. O vaše děti se bude po celou dobu starat vysoce kvalifikovaný a zkušený tým trenérů I. a II. třídy, z nichž všichni jsou buď bývalí juniorští, nebo seniorští reprezentanti a držitelé národních rekordů, anebo aprobovaní učitelé tělesné výchovy. Toto je vzácná příležitost, jak vašemu dítěti poskytnout jednak na profesionální a také na mezinárodní úrovni celkově rozvíjející trénink. Každý den bude zábavný, vyplněný sportovní a rekreační činností tak, aby byla vytvořena prázdninová atmosféra.

Charakteristickým rysem a největším přínosem táboru bude poskytnutá video analýza kraulu vašeho dítěte a zdokonalování všech čtyřech plaveckých způsobů (motýlek, znak, prsa, kraul). Video analýza je nejúčinnější nástroj výuky, která pomáhá při odstraňování chyb a zdokonalování plavecké techniky pro děti i dospělé, a která významně urychluje plavecký rozvoj. Výstupem soustředění bude kompletní videozáznam a videorozbor plaveckého způsobu kraul vašeho dítěte, který budete moci dále konzultovat s trenérem v mateřském plaveckém oddíle, a v případě potřeby se o něj podělit i s dalšími trenéry.

Péči o Vaše děti budou zajišťovat tři trenéři. Kapacita na jeden turnus je omezena na dvanácti dětí, což je nadstandardní přístup pro soustředění tohoto typu. Budeme se snažit vaše dítě vyškolit, pobavit a sportovně stimulovat celých sedm dnů.

Rodiče se v případě zájmu mohou ubytovat v blízkém čtyřhvězdičkovém hotelu Ostrov, relaxovat a vychutnat si týden v Praze a okolí. Vaše dítě budete moci navštívit, kdykoli budete chtít. My se budeme moci s vámi hned spojit, pokud vaše dítě bude mít na soustředění nějaké potíže.

Gabriela Minaříková je mimo jiné držitelkou anglické akademické zkoušky IELTS a lektorkou zdravotnické angličtiny. Všichni trenéři mluví výborně anglicky. Tábor bude probíhat převážně v anglickém a pro méně zdatné samozřejmě i v českém jazyce.

Plná penze včetně ubytování je poskytována pro každé dítě na kempu a je započítána v ceně. Není ale k dispozici pro rodiče.

Detailní informace plaveckého táboru pro děti 10 - 14 let

Místo pobytu: Sportovní centrum Nymburk, Sportovní 1801, 288 35 Nymburk
Termín: 17. 8. – 23. 8. 2014 (7dní od neděle do soboty)
Doprava: vlastní
Cena: 10.350,- CZK (pro členy ČSPS)
12.000,- CZK (ostatní)
Cena zahrnuje ubytování, stravu (plná penze), celodenní program, trenéry a instruktory, pronájem bazénu a dalších sportovišť, saunu s vířivkou a pojištění)
Cena nezahrnuje výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou (vstupné do kulturních objektů, jízdné na vlak, parník apod.), půjčovné sportovního náčiní (kolo, pálky na stolní tenis, apod.)
Platba: do 30. 4. 2014
na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky
2900399343/2010 do 30. 4. 2014
Storno podmínky:
50% do 30. 4. 2014, 100% od 1. 5. 2014
Podání závazné
přihlášky:

do 31. 3. 2014
Kapacita: 12 dětí
Věk: Pro děti 10 – 14 let
Plavecká úroveň: Závodní zkušenost na úrovni plaveckého oddílu nebo plavecké školy. Tábor je také vhodný pro mladé pětibojaře a triatlonisty.
Jazykové dovednosti:
Alespoň základní znalost anglického jazyka
Počet trenérů: 3
Program: Celodenní program s cílem zdokonalit plaveckou techniku a podpořit všestranný rozvoj, flexibilitu, aerobní vytrvalost a pozitivní vztah k závodnímu plavání.
Ubytování: Ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
Strava: 3x denně formou bufetu (výběr ze 4 jídel) včetně nápoje (minerální voda)
Sraz: vždy v neděli mezi 12 -13h na recepci sportovního centra
Zahájení: vždy v neděli ve 14 h (prvním jídlem bude večeře)
Ukončení: vždy v sobotu v 8h (po snídani)
Odjezd: vždy v sobotu do 11 h (prosíme rodiče, aby dodrželi čas a děti si vyzvedli nejpozději v 11 h)
Kontakt: Mgr. Gabriela Minaříková; 602 665 554,
info@instruktorka-plavani.cz, www.instruktorka-plavani.cz

V průběhu pobytu:

budeme hlavně chodit plavat do krytého bazénu (2x denně), ale zkusíme i plavání na otevřené vodě (pískovně)
budeme zdokonalovat všechny plavecké způsoby (motýlek, znak, prsa, kraul) a na videu individuálně rozebírat plavecký způsob kraul
budeme sportovat venku – beach volejbal, frisbee, cyklistika, lehká atletika (běh, skok daleký, skok do výšky, běh přes překážky, hody, a to vše za každého počasí)
budeme na kole vyjíždět do blízkého okolí a poznávat přírodní i kulturní památky (Nymburk, Poděbrady, povodí Labe, pískovcové jezero)
budeme regenerovat (sauna, vířivka, protahování, relaxační cvičení)
budeme pořádat hry (stolní, klubové, kreativní, dobrodružné)

V případě zájmu doporučené ubytování pro rodiče:

4 * rodinný hotel Ostrov v bezprostřední blízkosti (5 min chůze) od Sportovního centra Nymburk v klidné krajině lesoparku http://www.hotelostrov.cz/
V tomto hotelu jsme pro vás rezervovali pokoje za zvýhodněnou cenu 1.720, - Kč/dvoulůžkový pokoj a 1.550, -Kč/jednolůžkový pokoj včetně snídaně. Objednávku ubytování, prosím provádějte napřímo. K získání zvýhodněné ceny v poznámce objednávky, uveďte název kampu "Swim Smooth mezinárodní dětský plavecký tábor".

Poznámka:
Mezinárodní dětský plavecký tábor je týdenní soustředění s celodenním programem a s ubytováním přímo ve Sportovním centru Nymburk. Kemp nevyžaduje vaši přítomnost, takže je jen na vás, zda budete chtít přijet a kde se budete chtít ubytovat. Rodiče mají možnost přijít a vidět děti, kdykoli budou chtít (pokud to nenaruší plynulost programu).

Doporučený seznam věcí:

sportovní oblečení a obuv pro pobyt venku (pro slunečné i deštivé počasí) i pro pobyt uvnitř v areálu centra:
* nepromokavá letní bunda (event. pláštěnka)!
* sportovní běžecké boty (nejlépe s goretexovou membránou)!
* tepláková souprava
* šortky
* mikina
* trička s krátkým a dlouhým rukávem
* sluneční brýle, krém na opalování, kšiltovka
* spodní prádlo, ponožky
* pyžamo
* přezůvky
* toaletní potřeby (zubní kartáček, zubní pasta, mýdlo, hřeben atd.)
* ručník
* kapesníky
* plavecké pomůcky a věci do bazénu (piškot, deska, ploutve, packy, plavky, plavecká čepička a plavecké brýle, boty na bazén, ručník, velká osuška jako podložka na cvičení nebo na zahřátí)
* sportovní plastová láhev, malý (cyklistický) batůžek, přilba a kolo (kolo lze zapůjčit za 250,-Kč/den, POZOR – přilby nejsou k dispozici, nutné si vzít vlastní!!!)
* blok na psaní, psací potřeby
* flash disk (k uložení video-analýzy)
* další sportovní náčiní - pingpongová pálka a míčky, ...
* obálku s kartou pojištěnce, telefonním číslem na rodiče, případně dalšími důležitými informacemi o dítěti (např. alergie a jiné zdravotní problémy), léky (které dítě bere s informací o jejich dávkování)!
* podepsaná peněženka s kapesným dle vlastního uvážení (na drobné občerstvení, výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou a na další sportovní náčiní)
* další věci dle vlastního uvážení (oblíbená knížka, stolní hra,…)
(vše podepsané)

Ostatní doporučené věci:

* malá baterka (čelovka)
*zdravotní připojištění na sportovní aktivity, zavazadla apod.

Další doporučení:

Použijte při balení doporučený seznam, všechny věci dítěti označte a do zavazadla vložte nebo připevněte seznam věcí.
Označte zavazadlo visačkou se jménem dítěte (případně celou adresou).
Nedávejte dětem cenné věci, zbytečně moc peněz a mobilní telefon (děti za své věci po dobu pobytu zodpovídají samy).
V den příjezdu předejte trenérovi (trenérce) prohlášení zákonných zástupců dítěte (vyplněné v den příjezdu tj. 17. 8. 2014) – toto prohlášení obsahuje prohlášení o zdravotním stavu dítěte.
Poznámka:
Pokud toto prohlášení nebudete mít, můžete ho vyplnit při příjezdu.

Ceník půjčovného:

Sada na stolní tenis 90,-Kč/den
Kolo 250,- Kč/den

Podrobný rozvrh mezinárodního dětského plaveckého táboru

17.-23.8.
7-8h 8-12h 12-14h 14-16h 16-18h 18-19h 19-21h
Neděle x x Příjezd Seznamovací hry plavání večeře Přednáška o technice, seznamovací hry
Pondělí snídaně plavání/ 1 sk. analýza techniky 2 sk. protahování oběd, polední klid Lehká atletika 14-15h / Beach volejbal 15-16h plavání večeře Turnaj Ping-pong, šipky, kulečník
Úterý snídaně plavání / 2 sk. analýza techniky 1sk. protahování oběd, polední klid Kolo (Nymburk + Poděbrady event. návrat parníkem) plavání večeře Sauna a vířivka
Středa snídaně plavání / promítání techniky známých plavců oběd, polední klid Lehká atletika 14-15h / Frisbee 15-16h plavání večeře Turnaj Piškvorky, Prší
Čtvrtek snídaně plavání / 1 sk. analýza techniky 2sk. protahování oběd, polední klid Kolo (pískovna Sadská) plavání (pískovna) večeře Sauna a vířivka
Pátek snídaně plavání / 2sk. analýza techniky 1sk. protahování oběd, polední klid 5-ti boj lehká atletika plavání večeře Dobrodružná stezka, opékání buřtů, vyhlášení výsledků 5ti boje
Sobota snídaně odjezd x x x x x


[Závazná prihláška na plavecký tábor]
[Potvrzení o bezinfekčnosti na plavecký tábor]


DÁRKOVÉ POUKÁZKY
dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým poukázku na plavecké lekce jako netradiční dárek!

V listopadu a prosinci nabízíme na poukázky na 10 lekcí vánoční slevu 14%
Platí pouze při objednávce a platbě do 14. 12. 2014

www.swimsmooth.com Platební terminál www.benefity.cz
NAPSALI O NÁS
článek v Marianne

Marianne, červenec 2012


© 2010 Individuální plavecké lekce - všechna práva vyhrazena. Kopírování grafiky textu a obrázku z těchto stránek je zakázáno!
Grafika: www.sikovna-graficka.cz Kodérské práce: www.idealniweb.cz

Gabriela Minaříková, IE: 6889 3973, se sídlem Plzeňská 211, Praha 5, Česká republika