Česky english
INDIVIDUÁLNÍ
PLAVECKÉ LEKCE
Vyberte si , co vám vyhovuje!
+420 602 665 554
Hlavní město Praha

Plavání - plavecká škola , bazén Strahov


Reference

Praha, červenec 2013

I contacted Gabriela about freestyle beginners’ lessons in Prague as kind of vacation for me. We met for a week every morning at a great outdoor pool and worked on basics like breathing, body rotation, catch and pull. I acquired most of all confidence in the water, learned numerous drills and managed to develop my freestyle up to a point where I can work on it for the next months on my own. I was happy having found an understanding teacher with great skills in explaining me and showing me movements and now being able to visualize critical skills in the water. Anja L., Německo

Praha, červenec 2012

S Gábinou jsem začal plavat na podzim 2010. Hned jsem si oblíbil její profesionální přístup k výuce plavání. Především diagnostika stávajících plaveckých chyb byla precizní. Následný trénink vedl k rychlému zlepšení techniky, dosahovaných časů a především celkové výkonnosti. To všechno mi pomohlo v triatlonových výkonech a hned na jaře jsem se v 1/2 Ironmanu zlepšil o půl hodiny. Z mého pohledu šlo především o to, že jsem z vody šel v lepším čase a úplně v pohodě a mohl jsem tak na kole naplno prodat našlapané kilometry.

Dalším pozitivem je, že Gábina si umí udržet malou tréninkovou plaveckou skupinu s individuálním přístupem, je kamarádská a dobře motivuje k další práci. Pravidelné tréninky v dobrém zázemí a zajištěná plavecká dráha jsou pozitiva, která se musí v nacpaných pražských bazénech ocenit. Takže pokud někdo přemýšlí o zlepšení svého plavání nebo prostě jenom rád plave, potom můžu "Passion for Swimming" v pojetí "Swim Smooth" jenom doporučit Jakub L.

Praha, prosinec 2011

Absolvovala jsem s Gábi 10 lekcí zaměřených na kraul. Plavat jsem se naučila docela pozdě (až asi v 8 letech), a to pouze způsob „prsa“. Vždy jsem se chtěla naučit kraul, ale nebyl nikdo v mém okolí, kdo by ho uměl. Ve 22 letech jsem si řekla, že se kraul prostě musím naučit. Našla jsem Gábi, a jsem za to moc a moc ráda. Přístup byl naprosto perfektní, nevím, kde Gábi brala takovou nekonečnou trpělivost? Trénink byl postaven velmi dobře. I když jsem si častokrát připadala, jako naprosté nemehlo, po 10 lekcích už něco, čemu by se dalo říkat kraul, plavu. Po každé lekci bylo vidět zlepšení, a hlavně člověk měl po tréninku vždy dobrou náladu. Gábi můžu jen doporučit, hlavně pro její nadšený a milý přístup a schopnost učit ostatní. Tereza D.

Praha, srpen 2011

I'm on my third set of 10 lessons with Gabriela and if it was possible I would give her a rating of 11 out of 10! I'd taught myself to swim, but very badly, and my kids laugh at my puffing and splashing, so I was keen to develop some technique. By videoing my movement with an underwater camera Gabriela was able to show me why I was putting in so much effort for so little return. We started from scratch and I've developed an efficient stroke and built up my swimming fitness and endurance. I'm a slow learner (age!) but Gabriela has been very patient and scientific in her approach. Patrick M.

Praha, březen 2011

I took swimming lessons twice a week for almost five months with Gabriela. She helped me to break down the components of my front crawl technique and rebuild them from scratch. I found her to be an innovative, insightful and friendly coach with a great deal of patience. As well as making me a much more efficient swimmer, I also learned a lot about the dynamics of swimming. Damian S.

Praha, leden 2011

Gabrielu znám od doby, kdy jsme spolu závodně plavali. Již v té době prokazovala odpovědný přístup k tréninku, stálou výkonnost a cit pro všechny plavecké způsoby. Když jsem se po dlouholeté sportovní odmlce rozhodl získat zpět fyzickou kondici, neváhal jsem kontaktovat Gabrielu a zvolit si ji za svou osobní kondiční trenérku. Společně jsme se domluvili na 6ti měsíčním tréninku zaměřeném na kondiční plaváni a kompenzační cvičeni. Gabrielu doporučuji všem, kdo se zajímají o kondiční či zdravotní plavání, ale i o výuku plavání. Na Gabriele si vysoce cením jejího osobního přístupu, znalosti všech oblastí plavaní a schopnosti vytvořit tréninkový plán, který odpovídá individuálním potřebám klienta. Mirek B.

Praha, květen 2010

Gabriela mě trénovala po dobu jednoho roku. Její přístup k tréninku byl velmi systematický a na každou lekci se důkladně připravovala. Díky Gabriele, se za dobu účasti na jejích lekcích, moje plavecké dovednosti významně zlepšily. Zvláště oceňuji její milý přístup a přátelské vystupování. Leoš N.

Saudská Arábie, srpen 2005

Gabriela is very lively and energetic. She is a devoted and enthusiastic swimming teacher, who in less than three months brought my six year old daughter from splashing in the water to swimming correctly, with speed and confidence. Irini P.


DÁRKOVÉ POUKÁZKY
dárkové poukázky

Věnujte svým blízkým poukázku na plavecké lekce jako netradiční dárek!

V listopadu a prosinci nabízíme na poukázky na 10 lekcí vánoční slevu 14%
Platí pouze při objednávce a platbě do 14. 12. 2014

www.swimsmooth.com Platební terminál www.benefity.cz
NAPSALI O NÁS
článek v Marianne

Marianne, červenec 2012


© 2010 Individuální plavecké lekce - všechna práva vyhrazena. Kopírování grafiky textu a obrázku z těchto stránek je zakázáno!
Grafika: www.sikovna-graficka.cz Kodérské práce: www.idealniweb.cz

Gabriela Minaříková, IE: 6889 3973, se sídlem Plzeňská 211, Praha 5, Česká republika